İnternet Hizmetleri

Günümüzde artık bütünleşik pazarlamanın hüküm sürdüğü bir döneme girmiş bulunmaktadır. Bu doğrultuda bütünleşik pazarlamanın hüküm sürdğü günümüzde reklam tanıtım çalışmalarına hız verelenler, kreatif, medya ve dijital platformlarda doğru hareket edenler, kulvarda öncü olmanın tadını çıkarmaya devam ediyorlar... “Tek noktadan tam hizmet” almanın ekononik doğruluğu ve iş sürekliliği zaman mantığını kavrayan firmalar günden güne hızla artmakta. Hal böyle olunca markaların yazılı görsel ve dijital mecralardaki imajını yükseltmek duruşunu yapılandırmak da Gölge Ajans’a düşüyor : ).

Web Tasarım

Bütünleşik pazarlama denilince insanlara en kolay ulaşmamnın yolu Web’tir. Bu bağlamda bizde sizlerin dijital vitrine verdiğiniz önemi dünyaya yansıtıyoruz.
Modern ve göz akışına uygun izlemesi kolay ve detaylarına hakim bir şekilde web sitenizi tasarlıyoruz.
En güncel web yazılımları kullanılarak sitenizin ziyaretinde herhangi bir sıkıntı ile kaşılaşılmasını engelliyoruz .

Reklam ve Ek Hizmetler

Google Adwords ile reklamlarını en doğru filitrelemeler kullanılarak en doğru ve sonuç odaklı şekilde yönetiyoruz.
Hosting yönetimi ile size sınırsız alanlarda hizmet seçeneği sunuyoruz.
Seo optimizasyonu ile size arama motorlarında üst sıralarda aktif olarak yer almanızı sağlıyoruz.
Sosyal medya içerik yönetimi yapıyor size daha efektif sosyal medya kullanım ve kapanya hizmetleri sunuyoruz.

Mobil Uygulamalar

Bütünleşik pazarlamanın en önemli kısmı Web siteleri olduğu gibi dünyanın artık mobil olarak yönetilmeye başlandığı bu dönemde size Apple ve Android dünyasında Web sitenizle %100 uyumlu uygulamlanızı yazıp kolay yönetimli bir şekilde kulanımını sağlıyoruz.
Uygulamanızın basit ve hızlı kullanımı ile daha fazla kullanılabilir olmasını sağlıyor bu sayede Web’ten olduğu kadar insanların uygulama üzerinden de dijital dünyadaki hükmünüzü sürmenize olanak sağlıyoruz. .

Mobil Uygulama Denetim

Uygulamalarda kullanıcı denetimi sağlandığı gibi aynı zamanda uygulama içi gönderimler ve reklam hizmetleri ile kapanyalarınızı anlık olarak mobil uygulamalarınız üzerinden duyurmanıza olanak sağlıyoruz.
Sonuç odaklı olup aktif kullanım içerik yönetimi gibi konularda tam raporlama ile kullanıcıların sizin uygulamanızı ne kadar ve sıklıkla kullandığını size aylık olarak raporluyruz bu sayede hangi günlerde ve saat dilimlerinde aktif kullanıma sahip olduğunu bilir kapanyalarınızı duyurularını bu süreçlere göre ayarlamanız ve daha efektif sonuçlar almanızı sağlıyoruz. .