Kurumsal Çekimler

Fotoğraf çekimi ne kadar profesyonel ise ürünlerinizin kalitesi ve insanlar tarafından tercih edilebilirliği o kadar artmaktadır
İç mekan, dış mekan veya gerekli durumlarda ürünleriniz modeller ile desteklenerek daha ön planda olması sağlanarak markanızı ve ürünlerinizin kurumsal dünyadaki farklılığını ön plana çıkartıyoruz. .

Kurumsal Fotoğrafçılık

Kurumsal fotoğrafçılığı olay fotoğrafçılığı ve insan "ceo portre" olarak özetleyebiliriz. Olay fotoğrafçılığını içine giren branşlar; Konferanslar , doğum günü partileri , yıbaşı partileri, resepsiyonlar , satış etkinlikleri , sportif organizasyonlar gibi kurumsal etkinlikleri olarak sıralayabiliriz. Bu organizasyonlara katılan tüm çalışanlar , konuşmacılar ve misafirler fotoğraflanarak en iyi sonuç elde edilir. Kurumsal portre fotoğrafçılığı ise (ceo portresi) web siteleri , dergiler ve diğer yayın gruplarını hedef alınarak gerçekleştirilir. Kurumsal çalışanları en doğal oldukları yerde yani çalışma ortamında fotoğraflamak temel amaç olacaktır.

Temel Prensipler

Gerçekten sorumluluk ve dikkat isteyen bir çekim tekniğidir. Çekimin içeriğini öğrendikten sonra eğer doğru ekipmanlara sahip değilseniz kesinlikle o çekimi kabul etmemenizi öneririm. Teknik ekipman bu çekimler için vazgeçilmez bir unsurdur. Kurumsal çekimlerde her zaman istediğiniz ışık kalitesini bulamayabilirsiniz. Çok sayıda düşük ışıklı ortamda çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Işığın sınırlı oldu bu tip karanlık ortamlarda harici flaş bizdeki adı ile tepe flaş'ı veya duruma göre praflaş seti mutlaka yanımızda bulundurmamız gerekir. Bunun yanında elbette çekim teknikleri hakkında azami bilginiz olması da şarttır..

Organizasyon Çekimi

Firmanız özel bir etkinlik yada organizasyon düzenliyor. Söz konusu etkinlik ve organizasyonun kalıcı olmasını istediğiniz her anını hem kendi arşivinizde saklamak hem de sosyal medyada paylaşmak ve bilinirliliğinizi artırmak istiyorsunuz. Etkinlik ve organizasyonunuz için profesyonel ekipmanlar ile fotoğraf çekimini yapıyoruz. Etklinlik ve organizasyon fotoğraf çekimi sonrasında, fotoğraflarınızın düzenlemesini yapıyor ve size dijital ortamda teslim ediyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurum bünyesinde çalışan tüm personeliniz için özel stüdyo kurularak tamımının bireysel fotoğraflarının çekilerek ve kurum içi ihtiyaçlara uygun olarak yapılan çalışmalar ön görüsünde ek fotoğraf çekimleri ile desteklenen kurum kimliğini ve standartizasyonunu ön plana çıkardan özel çalışmamızdır.