Ürün Çekimleri

Bütünleşik pazarlamanın en öneli konularından bir tanesi ürün ve bunların lansmanı için yapılan fotoğraf çekimlerinizi sizin için en doğru ortamlarda çekiyoruz. Çekimleri yapılan fotoğrafların dijital ortamda düzenlenmesi ve daha göz alıcı görünmesi sağlıyor bu sayede fark edilme oranınızı ürünlerin detaylarını daha sağlıklı bir şekilde ortaya çıkartabiliyoruz.

Kurumsal & Ürün Çekimi

Ürün fotoğrafı bir satıcı için oldukça önemlidir. Farklı alanlarda farklı kullanım teknikleri kendi içerisinde barındırmaktadır. Örneğin katalog için çekilen bir ürün fotoğrafı ile web sitesi için çekilen ürün fotoğrafları aynı olmayacaktır. Web sitesi için çekilen fotoğraflarda kaliteden boyut konusunda ödün verilir. Örneğin e-ticaret sitesi için çekilen ürün fotoğrafı ile kurumsal bir firma için çekilen resim aynı değildir.

Modelli/Modelsiz Çekim

Mankenli fotomodelli veya mankensiz fotomodelsiz çekimler konusunda ürün ve hizmeti vermektedir. Bu hizmeti gelişmiş teknoloji fotoğraf makinaları ve kreatif tasarım yeteneği olan fotoğrafçılar ile karşılamaktadır. Stüdyo ortamında iç mekanlarda veya dış mekan çekimlerinde ışığı en iyi şekilde kullanarak ürün, mankenli çekim ve katalog çekimi yapan manken ajans marka ve ürününüzün rakiplerinize göre daha kaliteli ve alıcı olarak farkedilir olması için çalışmaktadır..

E-Ticaret için Ürün Çekimi

E-Ticaret için Ürün Çekimi Fotoğraf ajansımız, küçük ölçekli firmalardan büyük ölçekli e-ticaret sitelerine kadar pek çok kurumsal firmanin still-life ürün fotoğrafı çekimlerini gerçekleştirmiştir. Yapmış olduğumuz çekimler haricinde uzman kadromuz ile özellikle e-ticaret siteleri için stüdyo kurulumu, profesyonel fotoğrafçılık set-up'ı ve ışıklandırma için danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Re-Touch

Ürün çekimlerinin ardından re-touch işlemleriniz en kısa sürede tecrübeli ekibimiz tarafından gerçekleştirilip, ister katalog için isterseniz de poster olarak kullanabileceğiniz formatlarda tarafınıza teslim edilmektedirler. Ürün fotoğraf çekimi çalışmalarımızdan bazılarını yukarıdaki galerimizde inceleyebilir, referanslar sayfamızdan da çalışmış olduğumuz şirketlerden bazılarının listesini bulabilirsiniz